צילומי ניו בורן צילומי ניובורן בבית בוק בת מצווה צילומי הריון ומשפחה בטבע צילום ילדים באופן טבעי בוק בת מצווה בטבע צילום ילדים באופן טבעי צילומי משפחה בטבע צילומי ניובורן בבית צילומי הריון בטבע צילומי משפחה צילומי משפחה וילדים סדנת צילום תינוקות צילומי משפחה בטבע צילומי משפחה בוק בת מצווה צילומי בר מצווה צילום ילדים צילומי ניו בורן צילומי משפחה אורבניים צילומי ניו בורן צילומי תאומים צילומי תינוקות צילומי ילדים צילומי משפחה בסטודיו צילומי ניובורן תאומים

צילומי הריון, צילומי ניובורן, צילומי משפחה, צילומי משפחה בטבע, צילומי הריון בטבע

צילומי הריון - אנדה יואל צלמת הריון ומשפחה, הכוללים צילומי הריון בבית, צילומי הריון בטבע, באתר מידע רב על צילומי הריון, דוגמאות, צילומים ומידע בנושא צילומי הריון

 

צילומי ניובורן - אנדה יואל צלמת ניובורן הריון ומשפחה, הכוללים צילומי ניובורן בבית, צילומי ניובורן בסטודיו מואר באופן טבעי. באתר מידע רב על צילומי ניובורן, דוגמאות, צילומים ומידע בנושא צילומי ניו בורן.

צילומי הריון בטבע , צילומי ניובורן, צילומי משפחה, צילום הריון, הריון תאומים, צילומי הריון בביתצילום תינוקות, צילומי תינוקות בבית, צילום ניו בורן, צילום משפחה בטבע, צילומי משפחה בבית, צילומי משפחה בטבע, צילומי משפחה מורחבת, בוק בת מצווה, בוק בר מצווה, צילומי גיל שנה, צילומי משפחה אורבנים, צילומי הנקה, צילומי הריון בטבע - כל הפרטים

 צילומי ילדים ומשפחה

צילומי הריון, גלרייה

 אם בא לך צילומי הריון מיוחדים תוכלי לבחור באחד הלוקיישנים המיוחדים שלי:

צילומי הריון בטבע יכולים להתקיים בים, בפארק, בשדה או לוקשיינים ייחודיים אליהם ניסע יחד או בלוקיישן עירוני שנבחר יחד. צילומים אלה מתאימים למי שרוצה צילום ייחודי ומדליק , לאלה שמתחברות לסגנון טבעי וזורם ולאוהבות את חיק הטבע.

 צילומי הריון בים, נחשבים לכיפיים במיוחד ונערכים בשעת זריחב או שקיעה.לינק לגלריית  צילומי הריון בים.

לינק למאמר בmako צילומי הריון בטבע

לינק לגלריית תמונות צילומי הריון בטבע

 

צילומי הריון בבית – את הכי יפה כשנח לך. הריוניות רבות מרגישות במיטבן בבית. תוכלי להתארגן בנוחות בביתך ולהצטלם עם הילדים או חיית המחמד. אם את מרגישה הכי בנח בביתך , אם את בשמירת הריון ולא רוצה לפספס , דברי איתי ואבוא לצלם אותך צילומי הריון בבית שלך. לינק לכתבה שהשתתפתי בה במאקו אודות הנושא: לינק למאמר.

צילומי הריון בסטודיו אלו צילומים קלאסיים, עם תלבושות ובדים מיוחדים והתוצאה קלאסית ומקצועית.

 

לא משנה מה תבחרי מבטיחה שתזכי בחוויה מיוחדת ומהנה ומזכרת לכל החיים.

ואם מותר לי המלצה קטנה... החבילה המשתלמת היותר היא חבילת צילומי הריון וצילומי ניו בורן ובשמה "Belly&Baby" בה את מקבלת 25% הנחה על המחיר ביחס לרכישת 2 החבילות בנפרד.

 

המלצות: צלמת הריון מומלצת

 

לתיאום הצילומים :0544878844, אנדה

 

בוק בת מצווה

אוטוטו את חוגגת בת מצווה וזה הולך להיות יום כיפי ומרגש ואת רוצה להצטלם ולהכין כל כך הרבה דברים.

אם את מתכננת לעשות צילומי בת מצווה אשמח לשוחח אתך ולשמוע ממך מה את אוהבת, איך היית רוצה להצטלם ומה החלום שלך לגבי היום הzה.

אני אוהבת מאד לצלם בנות מצווה ,אנחנו יוצאות יחד ליום כיף של צילומי בוק בת מצווה בטבע או בעיר ואני מצלמת אותך בהמון מקומות מדהימים כך שכל מי

שתראה את התמונות שלך תקנא על יום הכיף שהיה לך ועל התמונות המהממות שלך.

בוק בת מצווה צילומי חוץ

 

לתיאום הצילומים :0544878844, אנדה

 

 

צילום תינוקות ניו-בורן

אנדה יואל מומחית בצילומי ניובורן תאומים ושלישיות. 

צילומי ניו בורן : צילום תינוקות, הנקרא גם צילום ניו בורן, הוא מייד לאחר ליד הלידה ,בשבועיים הראשונים אחרי הלידה. תחום זה הינו אחד מתחומי הצילום המרתקים והקסומים שיש. הצילום מיוחד בכך שאני מתעדת את תינוקך באופן דומה לאיך שנראה כשהיה ברחם: מנח גופו, הבעות פניו , תנועותיו....  בשבועיים הראשונים התינוק ישן רוב הזמן וניתן לצלמו בעדינות .

לגלריית צילום ניו בורן לינק

למחירון צילום ניו-בורן,לינק

 צילום תינוקות נהדר כמתנה ליולדת

 

המלצות: צלמת תינוקות מומלצת

לתיאום צילומים  :0544878844, אנדה

 

צילומי משפחה

צילומי משפחה בבית, יש משפחות שהכי כיף להן להצטלם בבית שלהם, במקום הטבעי והנח. הילדים נראים טבעיים, כולם יפים ומתוקים גם אם לא מביטים באותו רגע למצלמה. לגלריית צילומי משפחה בבית

צילומי משפחה בסטודיו, לצילומי משפחה קלאסיים בהם כולם יושבים מסודר ומביטים למצלמה אני מזמינה אתכם לסטודיו שלי.

צילומי משפחה בטבע הם באמת משהו מיוחד. אפשר לרוץ ולקפוץ, אפשר להביא את חיות המחמד ולהצטלם בלוקיישנים מדהימים שאני מכירה או שאתם מכירים.לגלריית    צילומי משפחה בטבע.

צילומי משפחה אורבניים כלומר צילומי משפחה בעיר הגדולה (או הקטנה). יש אינספור מקומות מדהימים בתל אביב שרק מחכים שתבואו להצטלם בהם. 

צילומי דורות, צילומי משפחה מורחבת

המתנה היפה ביותר לאמא או אבא החוגגים יום הולדת 50, יום הולדת 60, יום הולדת 60, יום הולדת 60, יום הולדת 90. צילומי דורוצ - צילומי משפחה מורחבת נערכים בבית או בטבע. לגלריית  צילומי משפחה מורחבת.

 לגלריית צילומי משפחה

המלצות: צלמת משפחה מומלצת

 

לתיאום צילומים  :0544878844, אנדה

 

צילומי ילדים

צילומי ילדים בבית, לצילום ילדים בביתכם יש המון יתרונות, הילדים לא צריכים להתרגל למקום חדש, כולם מרגישים בבית וקל מאד לקבל תוצאות נהדרות כשמרגישים נינוחים במקום מוכר.

צילומי ילדים בסטודיו, צילום ילדים קלאסי עם רקעים מיחדים, תאורה מושלמת ותוצאה שבה שילדים נראים דוגמנים קטנים. מוזמנים לסטודיו שלי.

צילומי ילדים בטבע בעיניי הם כיף מיוחד. אפשר לרוץ ולקפוץ, אפשר להביא את חיות המחמד ולהצטלם בלוקיישנים מדהימים שאני מכירה או שאתם מכירים.

צילום ילדים אורבני כלומר צילומי ילדים בעיר הגדולה (או הקטנה). יש אינספור מקומות מדהימים : פינות משחקים ושעשועים בתל אביב שרק מחכים שתבואו להצטלם בהם עם הילדים.

 

צילום תינוקות

צילום תינוקות בבית, לצילום תינוקות בביתכם יש המון יתרונות, התינוק לא צריך להתרגל למקום חדש . כולם מרגישים בבית וקל מאד לצלם תינוקות שמרגישים נינוחים במקום מוכר.

צילום תינוקות בסטודיו, צילום תינוקות קלאסי עם רקעים מיוחדים,צעצועים ואוירה מושלמת. מוזמנים לסטודיו שלי.

 

 לתיאום צילומים :0544878844, אנדה

 

 איפה מצטלמים?

 

צילומים אורבניים 

ברחבי תל אביב. אני מכירה איספור לוקיישנים מיוחדים ברחבי העיר והצילומים האלה יכולים להתאים לכמעט כל סוג צילום : צילומי הריוןן, צילומי ילדים, צילומי משפחה, בוק בת מצווה, בוק בר מצווה.

 

צילומי חוץ  / צילומים בטבע

גם כאן יש אופציות רבות באיזשהי פארק, בים, במושב, בשדה פתוח, על רקע פריחה עונתית ועוד...

 

צילומים בבית, בביתכם

לצילומים בבית יש יתרונות רבים שבהם: תיעוד : לצילום מתווסף ערך נוסף והוא הערך התיעודי. בעוד 10 שנים כשתביטו בתמונות יחד עם ילדיכם תוכלו לראות ולהזכר איפה גרתם , מה הרגשתם וממש לחזור ולהתחבר לחוויה.

 

 לתיאום סשן הצילומים שלכם :0544878844, אנדה

 

Google+